Swamp City. Eliberarea prin muzică underground, în Timișoara anilor ’90
La TIFF, în secțiunea “Ce se întâmplă, documentarule?”, se proiectează și mâine (30 iulie) filmul Swamp City. Proiecția va avea loc în UBB Open Air, de la ora 10 seara. Filmul a mai avut o proiecție de succes în cadrul festivalului. Swamp City e un documentar care reface atmosfera scenei underground din Timișoara anilor ’90. […]