Baschetbaliștii de la U-BT Cluj au început cu stângul faza a doua a campionatului
Clujenii au fost învinși la limită, aseară, în deplasare, de formația BC Argeș Pitești, cu scorul de 80-79.
Clujenii au fost învinși la limită, aseară, în deplasare, de formația BC Argeș Pitești, cu scorul de 80-79.
Clujenii s-au impus cu 83-80, la capătul unei confruntări echilibrate, cu multe răsturnări de situație.