Bilete de solidaritate și tricouri ediție limitată cu prilejul meciului „U” Cluj-UTA Arad

Universitatea Cluj a pus în vânzare bilete de solidaritate pentru meciul cu UTA Arad, din optimile Cupei României la fotbal.

Cei care își vor cumpăra astfel de tichete vor intra in tragerea la sorți pentru câștigarea unuia dintre cele 20 de tricouri ediție limitată care vor fi purtate de fotbaliștii antrenați de Costel Enache în acea partidă.

Biletele de solidaritate pot fi achiziționate online, dar și fizic, din magazinul de la Cluj Arena, sau de la standul Universității Cluj din incinta mall-ului din cartierul Gheorgheni.

Meciul cu UTA Arad se va disputa în 10 februarie, de la ora 17:15, fără spectatori.

Universitatea Cluj s-a înțeles cu Andrei Răuță

Fundașul central Andrei Răuță, trecut, printre altele, la Academica Clinceni, Petrolul Ploiești și CS Balotești, s-a integrat deja în programul de pregătire al „studenților” de la Mogoșoaia. El va efectua, la revenirea lotului în Cluj-Napoca, o evaluare medicală care va finaliza procedura de transfer.

 

Ne poți asculta și aici: