Spitalele de Recuperare și Medicală 1, pe ultima sută de metri înainte de revenirea (limitată) la activitatea obișnuită
Spitalul de Recuperare se pregătește să își reia activitatea obișnuită, de dinaintea pandemiei, încă de la sfârșitul acestei săptămâni. Și la clinica Medicală 1 au fost externați toți pacienții și se fac demersurile pentru reluarea activității obișnuite.