Chitaristul Alex Stîngu a vorbit la EBS Radio despre despre noul single lansat de trupa Astro Générale, Night Fever.

Night Fever, noua piesă a trupei Astro Générale, a văzut, în sfârșit „lumina zilei”.
Clipul trebuia lansat la jumătatea lunii martie, dar pandemia a dat planurile trupei peste cap.
Dar a venit momentul, și acesta e acum, când lumea „începe să se trezească la viață”, spune Alex Stîngu.
„E primul pas din campania de lansare a primului nostru EP. Urmează să mai lansăm un single după Night Fever și după aceea o să avem și EP-ul”, a spus Alex.
Aflați mai multe despre tupa clujeană din interviul pe care Alex Stîngu I l-a acordat lui Angel Rusu.
Sursa foto: Facebook/Astro Générale


